Bägare 2 st
2016-10-03
410096
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 2 st, silver, 1900-tal, välvd fot, svisselerad dekor, delvis förgylld, höjd ca 17,5-20 cm, vikt ca 585 g
En med gravyr undertill