Paul Wunderlich färglitografi
2016-10-22
410090
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAUL WUNDERLICH (född 1927): Kvinna, signerad och numrerad Wunderlich, 15/100, färglitografi, bladstorlek 76x57 cm, oramad