Anshelm Dahl oljemålning
2016-10-02
410074
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Skogslandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 59x95 cm