Peter Dahl färglitografi
2016-10-02
410069
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x28 cm