Axel Olson Halmstadgruppen
2016-10-02
410062
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): "Buketten, kvinnan och berget", signerad Axel Olson -44, olja på pannå, ca 28x20 cm