Ljuskrona 1900-tal
2016-10-02
410061
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i mässing, höjd ca 76 cm