Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KANNA, silver, stämplad Carl Andreas Kjernås, Göteborg 1922, GRÄDDKANNA, silver, senempire, stämplad 1850, höjd 12-18 cm, vikt ca 400 g
Zustandsbeschreibung
Smärre bucklor
410034
2016-10-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner