Skrin silver Mexico
2016-10-02
410021
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKRIN med lock, silver / 800, 1900-talets mitt, troligen Mexico, hamrad yta, höjd 3,7, 12x9 cm, vikt ca 325 g
Spår av invändig förgyllning