Dorothea Tanning färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
DOROTHEA TANNING (1910-2012): Hommage à Max Ernst, signerad och numrerad Dorothea Tanning, 327/500, färglitografi, 76x56 cm, oramad
410009
2016-10-22