Max Ernst färglitografi
2016-10-22
410002
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976): Utan titel, signerad och numrerad Max Ernst, 312/500, färglitografi, 52x43 cm, bladstorlek 77x58 cm, oramad