Peter Freudenthal tre serigrafier
2016-10-22
409980
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komplett portfölj med tre serigrafier och medföljande dikter av Paul Pines, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980, 19/50, bladstorlek 54,4x46 cm