Peter Freudenthal fem serigrafier
2016-10-22
409972
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): (5) serigraphs, komplett portfölj med serigrafier, signerade och daterade Peter Freudenthal 1979, 4/58, bladstorlek 55x40 cm