Klubbat för:
25 000 SEK
6 000 SEK
JOSEF FRANK, tevagn, Svenskt Tenn, mässing, två hyllor med spegelglas, höjd ca 58,5, 85x48 cm
Proveniens: Akademiledamoten Sten Selander
Slitage, smärre repor, torkade hjulgummin
409961
2016-10-02