Hans Bellmer
2016-10-03
409910
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS BELLMER (1902-1975), Sans titre, signerad och numrerad Bellmer 4/100, etsning, innermått. 29 x 22,5 cm
Oramad