Carl Brandt oljemålning
2016-10-02
409893
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Landskap med blommande träd och vattendrag, signerad C Brandt, olja på duk, 90x125 cm