Oljemålning
2016-10-02
409888
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHRISITAN BRONDAL (1900-tal): Jylland, signerade och daterade 1926, olja på duk, 45x66 cm