Anna Gardell Ericson akvarell
2016-10-02
409846
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Hamnmotiv, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, ca 37x17 cm