Skåp 1800-tal
2016-10-02
409827
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-tal, bemålat, inredning med hyllplan samt skedhylla, höjd ca 190, 123x52 cm, nycklar medföljer
Senare bemålat, slitage, färgbortfall, senare nycklar