Klubbat för:
11 000 SEK
8 000 SEK
AXEL LINDMAN (1848-1930), motiv från Capri, signerad Axel Lindman, olja på duk, ca 40x50 cm
Utställnings etikett atergo Waldemarsudde
409799
2016-10-01