Peter Dahl ur Fredmans Epistlar
2016-10-01
409758
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934) (4): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, fyra färglitografier med textblad, ca 43x29 cm, omfattar epistlarna 21,22, 26 samt 27