Konrad Hederstedt oljemålning
2016-10-01
409737
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONRAD HEDERSTEDT (1900-tal): Motiv från Blidö Kyrka, signerad Konrad Hederstedt, otydligt daterad, olja på duk, ca 47x81 cm
Dubblerad