Karin Olsson oljemålning
2016-10-01
409707
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Komposition, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 26x26 cm