Brosch 14 k guld pärlor
2016-10-08
409658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BROSCH, 14 k guld , 1800-tal, dekor av blå emalj och små orientaliska pärlor, diameter 2,7 cm, vikt ca 5 g
Slitage