Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1988), skiss föreställande museimannen Erik Wettergren, med dedikation, signerad E Forseth, blandteknik, ca 29 x 38 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
409654
2016-10-01