Klubbat för:
6 200 SEK
5 000 SEK
KISTA, Hälsingland, Järvsö, daterad 1826, polykromt bemålad med motiv av röda blommor och molnformationer, höjd 45, 80x54 cm, nyckel finns
Slitage, retuscher, lackad
409646
2016-10-20