Japanska träsnitt Japan
2016-10-01
409633
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄSNITT, 2 st, Japan, signerade Ichiysai Toyokuni ga, figurkompositioner, ca 24x34 cm vardera
Smärre pappersskador