Pär Gunnar Thelander färgetsning
2016-10-01
409628
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "Den blå fläcken", signerad PG Thelander, 3/100, färgetsning, bladmått ca 53x38 cm, oramad