Silverskrin Krakow
2016-10-01
409582
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, silver, Krakow 1920-tal, graverad dekor, kulfötter, invändig gravyr: "In gratitude devoted to HM King Farouk I.by Adolf Ritter", höjd 7, 12,5x9,5 cm, vikt ca 180 g
Slitage, smärre bucklor