Margrethebägare silver Danmark
Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
MARGRETHEBÄGARE, 3 st, sterlingsilver, Danmark, den större och mindre stämplad A. Michelsen, Köpenhamn, 1960-tal invändigt förgylld, ciselerad dekor, den mellanstora stämplad Andersen, höjd ca 6-7-8,5 cm, totlavikt ca 402 g
409575
2016-10-01