Stig Claesson pastell
2016-10-01
409565
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Gårdsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -76, pastell, ca 40x49 cm