Madeleine Pyk färglitografi
2016-10-01
409563
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Figurscener, signerade Madeleine Pyk, 81/200, bladmått ca 52,5x32 cm