Olle Nordberg oljemålning
2016-10-01
409561
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Vårskott", signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 19x23 cm