Stig Borglind etsning
2016-10-01
409560
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm, dessutom medföljer boken "Stig Borglind en svensk grafiker"
Gulnad