Lennart Rodhe färglitografi
2016-10-01
409554
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1986, 119/375, färglitografi, ca 52x75 cm