Anna Palm akvarell
2016-10-01
409550
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Oxar, signerad och daterad APalm Yxelön 1892, akvarell, ca 35x60 cm