Reinhold Ljunggren färglitografi
2016-10-01
409516
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Vinterlandskap, signerad R Ljunggren, numrerad 21/250, färglitografi, ca 35 x 50,5 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening