Stop med silverlock Stockholm 1844
2016-10-01
409513
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL NYSTRÖM, stop med lock, porslin med silverlock och beslag, Stockholm 1844, höjd 17, invändig inskription " Till C O Gravallius Målski Pris d.19/7 1843 26 p"
Lagningar, skador