Ask med lock sterlingsilver London
2016-10-01
409509
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASK med lock, sterlingsilver, stämplad JO, London 1878, rik reliefdekor i form av blommor och växtslingor, höjd 5, diameter 13,5 cm, vikt ca 242 g
Smärre bucklor