Collier granater
2016-10-07
409493
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, 2-radigt, fasetterade granater, lås, 18 k guld, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1951, längd 46 cm
Granater med sprickor, repor och slitage