Yrjö Edelmann färglitografi
2016-10-07
409456
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Springande man, signerad Y. Edelmann, 145/360, färglitografi, ca 65x50 cm
Glas saknas