Johannes Olsson färglitografi
2016-09-30
409428
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad E.A, färglitografi, ca 85x60 cm