Einar Jolin
2016-09-30
409427
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad, konstnärens provexemplar, litografi, ca 35x56 cm
Något gulnad