Armring 18 k guld
2016-10-07
409413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARMRING, 18 k guld, innerdiameter 6 cm, vikt ca 11,5 g
Inköpt hos Smederna Lantz
Smärre bucklor och repor