Roland Svensson färglitografi
2016-09-30
409365
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Uppdragen eka,, signerad Roland S, 77/260, färglitografi, ca 21,5x32 cm