Bengt Landin färglitografi
2016-09-30
409357
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933), komposition med tupp, flagga och bokstäver, signerad Bengt Landin, numrerad 141/375, färglitografi, ca 51 x 36 cm