Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-09-30
409354
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, osignerad, olja på duk, 54x44 cm
Dukskador, duken uppspänd på kartong, lös i ram