Ikon Rysslnad
2016-09-30
409265
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1800-talets mitt, Ryssland, försilvrad mässingsrisa, monterad i senare ram, ikonens mått 22,5x18 cm
Ytskador, försilvring med slitage