Farjazewski oljemålning
2016-09-30
409222
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FARJAZEWSKI (1900-tal): Stora torget i Warszawa i sommartid, signerad W. Farjazewski, olja på duk, ca 29x39 cm