Gunnar Brusewitz färglitografi
2016-09-30
409190
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Motiv med brushanar, signerad och numrerad 241/350, färglitografi, bildmått ca 31x20,5 cm