Silverkanna
2016-10-01
409080
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KANNA, silver, 1800-talets andra hälft, fantasistämplar, handtag i trä, höjd ca 19 cm, total vikt ca 434 g